Onderstaand overzicht geeft de aanmeldingen weer van de personen die zich hebben opgegeven voor de vliegviscursus 2024.

Tevens is aangegeven of er betaald is. Betaalstatus 1 = betaald!

    Voornaam: Jurrie
    Achternaam: Coenrades
    E-mail: jurriecoenrades@hotmail.com
    Telefoonnummer: 0657394099
    Opmerkingen:
    Betaalstatus: 1
    Voornaam: Jan
    Achternaam: de Jonge
    E-mail: j.dejonge1108@gmail.com
    Telefoonnummer: 0610234414
    Opmerkingen:
    Betaalstatus: 1
    Voornaam: Arwin
    Achternaam: Koster
    E-mail: akarwinkoster@gmail.com
    Telefoonnummer: 0631186190
    Opmerkingen:
    Betaalstatus: 1
    Voornaam: Roel
    Achternaam: Lubbers
    E-mail: roel1963@gmail.com
    Telefoonnummer: 0623443741
    Opmerkingen:
    Betaalstatus: 1
    Voornaam: Wouter
    Achternaam: Palland
    E-mail: wouter.palland@gmail.com
    Telefoonnummer: 0681639645
    Opmerkingen:
    Betaalstatus: 1
    Voornaam: Lourens
    Achternaam: Prikken
    E-mail: prikkentineke@gmail.com
    Telefoonnummer: 0643745410
    Opmerkingen:
    Betaalstatus: 1
    Voornaam: Tineke
    Achternaam: Prikken
    E-mail: prikkentineke@gmail.com
    Telefoonnummer: 0643745410
    Opmerkingen:
    Betaalstatus: 1
    Voornaam: Duncan
    Achternaam: Smeenge
    E-mail: b.lunshof@hotmail.com
    Telefoonnummer: 0654282783
    Opmerkingen:
    Betaalstatus: 1
    Voornaam: Arjan
    Achternaam: Smit
    E-mail: arjansmit26@hotmail.com
    Telefoonnummer: 0657134333
    Opmerkingen:
    Betaalstatus: 1
    Voornaam: Heine
    Achternaam: Staal
    E-mail: Staal08@planet.nl
    Telefoonnummer: 0615291147
    Opmerkingen:
    Betaalstatus: 1
    Voornaam: Harry
    Achternaam: van Aartsen
    E-mail: Hgvanaartsen@gmail.com
    Telefoonnummer: 0642507426
    Opmerkingen:
    Betaalstatus: 1
    Voornaam: Rembrand
    Achternaam: Van den Nieuwenhuizen
    E-mail: mail4rembrand@gmail.com
    Telefoonnummer: +31652330994
    Opmerkingen:
    Betaalstatus: 1
    Voornaam: Hessel
    Achternaam: Van der Meer
    E-mail: hessel.meer@icloud.com
    Telefoonnummer: 06-43971446
    Opmerkingen:
    Betaalstatus: 1
    Voornaam: Wouter
    Achternaam: van Driel
    E-mail: driel75@zonnet.nl
    Telefoonnummer: 0503095606
    Opmerkingen:
    Betaalstatus: 1
    Voornaam: Jan Hilbrand
    Achternaam: Veenstra
    E-mail: Janhilbrandveenstra@hotmail.com
    Telefoonnummer: 0620283870
    Opmerkingen:
    Betaalstatus: 0